تجلیل از کارگران کشتارگاه صنعتی دام کردستان با حضور معاون استاندار

تجلیل از کارگران کشتارگاه صنعتی دام کردستان با حضور معاون استاندار

معاون استاندار کردستان با اهدای شاخه گل به کارگران کشتارگاه صنعتی دام، هفته کارگر را به آنان تبریک گفت

♻ کشتارگاه دام صنعتی کردستان با اشتغالزایی مستقیم برای ۶۵ نفر و ایجاد اشتغال غیرمستقیم برای دهها کارگر دیگر، یکی از واحدهای بزرگ و موفق استان است که خوشبختانه در سالیان اخیر کمترین مشکلات در حوزه کارگری و کارفرمایی داشته است.

کارگران کشتارگاه صنعتی دام کردستان، صبح امروز به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و مدیر کل کار و رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر تجلیل و قدردانی شدند.


🌍 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان: دراین مراسم جعفری معاون استاندار کردستان ضمن تبریک هفته کارگر؛ رفاه و معیشت کارگران را دغدغه امروز دولت برشمرد و گفت: خوشبختانه امروز شورای گفتگوی دولت و تشکلات کارگری و کارفرمایی در کردستان تشکیل شده تا هم افزایی، تعامل و تفاهم روزافزون برای حل مشکلات حوزه کارگری و کارفرمایی استان فراهم شود.


✅ جعفری تغییرات موجود در کشتارگاه صنعتی دام کردستان را در سال‌های اخیر رضایت بخش خواند و افزود: با خصوصی‌سازی این واحد بزرگ صنعتی، استان در زمینه تهیه گوشت قرمز در مسیر رشد و توسعه قرار گرفت.


✳ برهان صلواتی مدیر کل کار و رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر نیز فرارسیدن این مناسبت ملی را به همه کارگران استان و به ویژه کشتارگاه صنعتی دام استان تبریک گفت و اظهار داشت: دولت تمام تلاش خود را برای حفظ اشتغال کارگران و امنیت شغلی آنها به کار گرفته است.


✴ صلواتی با بیان اینکه طرح طبقه بندی مشاغل در بسیاری از کارگاه های استان از جمله کشتارگاه صنعتی دام استان اجرایی شده است تا کارگران به حقوق و مزایای واقعی خود دست یابند، گفت: اداره کل کار استان با انجام سالانه بالغ بر ۱۰ هزار بازرسی دوره ای و موردی از کارگاه های استان بر اجرای مفاد قانون کار در راستای ارتقاء وضعیت معیشت و شغلی کارگران نظارت می‌کند.


💠 گفتنی است در این مراسم، شهردار سنندج، مدیرکل سازمان صنعت معدن و تجارت، مدیرکل تامین اجتماعی، رئیس سازمان همیاری شهرداری ها استان و نمایندگان تشکلات کارگری حضور داشتند.

   

ارسال ديدگاه

ديدگاه خود را در مورد اين مطلب بيان کنيد
عکس خوانده نمی شود